Sesja dla Bergans Poland

Jesienią 2017 roku zostałem poproszony przez przedstawiciela na rynek polski renomowanej marki odzieżowej “Bergans of Norway” o wykonanie sesji fotograficznej do potrzeb reklamowych i promocyjnych. 

Jak zostałem poinformowany, zadanie to zdecydowano się powierzyć mnie, gdyż w ocenie menedżera do spraw promocji, jako pejzażysta z zamiłowania, dobrze orientuję się w jurajskim terenie pod kątem warunków estetycznych i oświetleniowych, co pozwoliłoby wydobyć jak najciekawszy klimat otoczenia w połączeniu z bardzo dopracowanym designem specjalistycznych ciuchów marki “Bergans”.

Do współpracy przy tej sesji fotograficznej przydzielono mi jako modelkę bardzo utalentowaną, młodą i perspektywiczną wspinaczkę – Maję Rudkę, która posiada już wiele sukcesów w dziedzinie wspinania na arenie europejskiej i światowej.

Wspólnie mieliśmy oddać klimat Jury Krakowsko-Częstochowskiej jako raju dla wspinaczy, gdzie jednocześnie znajduje się jeden z głównych sklepów dystrybuujących markę “Bergans” i jednocześnie dobrze wyeksponować wyjątkowość i solidność odzieży i sprzętu tej marki.

Była to dość nietypowa sesja, jednak dobrze dobrane miejsce i warunki oświetleniowe przy świetle zastanym pomogły dobrze wydobyć kolory i dopasowanie ciuchów marki “Bergans” podkreślając jednocześnie ich przeznaczenie – czyli wypady w trudnym terenie, zarówno wspinaczkowe jak również trekkingowe i biwakowe.

Mam nadzieję, że efekty sesji Państwu się podobają – bo przedstawicielom marki Bergans Poland bardzo!

Top!