O mnie

“There’s so many different worlds… so many different suns…”
/Mark Knopfler/

Witam serdecznie!

Nazywam się Jakub Krawczyk. Pochodzę z Dąbrowy Górniczej, postindustrialnego miasta położonego u stóp Jury Krakowsko-Częstochowskiej, między Śląskiem a Małopolską – czyli w Zagłębiu Dąbrowskim.

Za pośrednictwem tej strony internetowej pragnę podzielić się z Państwem swoimi dotychczasowymi doświadczeniami w fascynującej dziedzinie sztuki, jaką bez wątpienia jest fotografia. Nie będę tu wypisywał sentencji w stylu: “czym dla mnie jest fotografia, bądź kim jest dla mnie fotograf”. W pewnym momencie sztuka ta stała się po prostu częścią niemal każdego aspektu mojego życia. Towarzyszy mi w pracy, w czasie wolnym, przy promowaniu własnego regionu czy podróżowaniu po świecie. Towarzyszy mi zarówno w dzień, jak i w nocy.

To dzięki temu właśnie, że z fotografią spotykam się na różnych ścieżkach życiowych, mogę Państwu zaprezentować zróżnicowane portfolio, które związane jest nie tylko z uroczystościami ślubnymi, ale również z promocją bliskiego mi regionu oraz podróżami po Starym Kontynencie.

Zapraszam do krótkiej przeprawy przez moje galerie i żywię nadzieję, że będzie to dla Państwa mile spędzona chwila.

Zachęcam do kontaktu w sprawie współpracy na dowolnej płaszczyźnie związanej z fotografią! Wspólnie z pewnością uda się osiągnąć zamierzone efekty!

Pozdrowienia!

Top!