Albumy ślubne

IMG_9806 smallW pakiecie do każdego zlecenia reportażu ślubnego otrzymujecie Państwo album w formie drukowanej fotoksiążki lub w formie tradycyjnego albumu zdjęciowego oraz zestaw płytowy lub ozdobny pendrive zawierający, poddane autorskiej edycji, fotografie z Państwa uroczystości i profesjonalną prezentację multimedialną z wybranymi ujęciami wykonanymi w trakcie reportażu i sesji plenerowej.

Grubość albumu, jego forma oraz rodzaj okładki (zarówno albumu jak i etui na zestaw płytowy lub pendrive) są oczywiście indywidualnie dobierane i projektowane przeze mnie, według Państwa zmysłu estetycznego i potrzeb. Podstawowej wielkości album posiada wymiary 30 x 30 cm (30 x 60 cm po rozłożeniu). Na Państwa życzenie istnieje oczywiście możliwość wykonania albumu o innych wymiarach.IMG_1238 small

Skład każdej fotoksiążki i albumu jest oczywiście projektowany indywidualnie, tak aby dopasować jego formę do zdjęć, które zostały przecież wykonane na Państwa niepowtarzalnej i wyjątkowej  uroczystości ślubnej, weselu i sesji plenerowej.

Klikając w link, znajdujący się poniżej, możecie Państwo pobrać w formie pliku PDF moją ofertę reportażu ślubnego w postaci różnych pakietów dopasowanych do Państwa potrzeb.

OFERTA

Top!